Lokalizacja

Wygoda to nie tylko odpowiednie mieszkanie, ale także przystępna lokalizacja.

Park Leśny Rembertów znajduje się przy ulicy Chełmżyńskiej, niedaleko ulicy Powstańców. Znajdujące się obok:

 • przystanki autobusowe,
 • stacje SKM,
 • sklepy,
 • szkoły i kościół sprawiają, że wszędzie jest blisko i wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki.

Przy ulicy Chełmżyńskiej planowane jest także stworzenie wiaduktu związanego z pracami budowlanymi dotyczącymi nowej obwodnicy – drogi ekspresowej S17 biegnącej przez Rembertów.

Planuje się także stworzyć tunel przy przystanku kolejowym Warszawa Rembertów, w ciągu ulic Marsa i Alei Generała Chruściela „Montera”. Powstaną tam także dodatkowe tory.

Wszystkie te ulepszenia spowodują, że na skrzyżowaniu z torowiskiem na linii Warszawa Zachodnia – Terespol będzie jeszcze bezpieczniej. Przebudowana zostanie także ulica Łodygowa na odcinku od ulicy Radzymińskiej do samych granic Warszawy. Teraz będzie miała dwie jezdnie, więc jej przepustowość będzie dużo większa. Dzięki temu przedsięwzięciu połączenie z centrum stolicy będzie zdecydowanie lepsze niż wcześniej, a samo udogodnienie spowoduje, że dojazd do wybranych przez Ciebie miejsc będzie szybszy, dużo łatwiejszy i co najważniejsze – bezpieczniejszy. Będzie po prostu wygodniej. Także dlatego, że ułatwiony zostanie dostęp do drogi krajowej nr 8.

  Interesuje mnie:

  Dziękujemy! Wiadomość została wysłana.
  Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu najbliższych 24h!
  Błąd! Nie udało się wysłać wiadomości.
  Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami telefonicznie (22 110 26 64)